- REKLAMA -
Już w najbliższy piątek, 6 grudnia nastąpi otwarcie skierniewickiego Białego Orlika przy ul. Szarych Szeregów 8. Uroczystej inauguracji dokona prezydent Leszek Trębski.
Następnie na wszystkich przybyłych czeka moc mikołajkowych atrakcji m.in.: turniej na lodzie, konkurencje sportowe dla małych i dużych, mini pokaz fajerwerków, a także nagrody oraz słodkie upominki dla każdego.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Zapraszamy na lodowisko codziennie w godzinach 8:00 – 15:00 oraz 16:00 – 21:45, w sobotę i niedzielę 9:00 – 15:00 oraz 16:00 21:45.






