- REKLAMA -
Już jutro (17 grudnia) w Nowej Hali OSIR przy ulicy Pomologicznej 8 odbędzie się spotkanie z zarządem galerii handlowej Dekada Skierniewice. Spotkanie jest zorganizowane dla wszystkich zainteresowanych sprawą rozbudowy centrum handlowego.
Organizujemy spotkanie, by przybliżyć mieszkańcom projekt rozbudowy galerii oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości, jakie mogą się pojawić w związku z planowaną inwestycją – mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Spotkanie w wtorek (17 grudnia) o godz. 17.00 w Nowej Hali OSIR na ulicy Pomologicznej 8 jest otwarte dla wszystkich mieszkańców.




