- REKLAMA -
W sobotę (11.01) odbył się koncert w ramach 22. Finału WOŚP w Miejskim Ośrodku Kultury w Skierniewicach. Zagrały lokalne zespoły: Silent 5 z Bolimowa, Paragraf 22 i Bez Recepty ze Skierniewic oraz Del Arte z Sochaczewa. Koncert cieszył się zainteresowaniem młodzieży. Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy razem z niedzielną zbiórką.





