- REKLAMA -
W minioną sobotę, 8 lutego siatkarki „SKIER-VISU” rozegrały kolejny turniej w ramach rozgrywek wojewódzkiej ligi młodziczek. Tym razem przeciwniczkami skierniewiczanek były zespoły budowlanych Łódź, SMS – u Łódź oraz UKS – u Tuszyn.
Nasze siatkarki znakomicie spisały się we wszystkich spotkaniach nie dając szans rywalkom z pozostałych miast, pewnie wygrywając w każdym meczu. Po dobrym występie trener kadry województwa pan Zbigniew Krzemiński powołał do kadry dwie zawodniczki „SKIER-VISU” – Paulinę Kłąb i Julię Herbut.






