Skierniewiccy kryminalni zatrzymali dwóch sprawców rozboju na ekspedientce sklepu spożywczego. Decyzją sądu obaj zostali tymczasowo aresztowani. 21 lutego 2014 roku około godz. 1:20 w nocy do jednego ze sklepów spożywczych przy ul. Rawskiej w Skierniewicach weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn.
Zażądali oni pieniędzy, grożąc ekspedientce użyciem noża. Nie mogąc otworzyć kasetki, sprawcy ukradli całą kasę fiskalną i uciekli. Podczas przeglądania monitoringu kryminalni wytypowali dwóch mężczyzn, którzy mogli dokonać tego rozboju. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali obu sprawców rozboju.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Byli to 21-latek ze Skierniewic oraz 22-latek pochodzący z powiatu łowickiego. Stróże prawa odzyskali także szufladę z kasy i część skradzionych pieniędzy. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli prokuratorskie zarzuty rozboju.
Za ten czyn grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności, 24 lutego 2014 r. Sąd Rejonowy w Skierniewicach postanowił o tymczasowym aresztowaniu sprawców.







