W poniedziałek (03.03) tuż przed godz. 8 doszło do wypadku na autostradzie A2, na terenie miejscowości Piaski (3 km od węzła „Skierniewice”).
W wypadku uczestniczył samochód osobowy jadący w kierunku Poznania. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w jadącym BMW pękła opona i kierujący pojazdem stracił panowanie nad samochodem. W wyniku dachowania zostały ranne trzy osoby. Dwie osoby z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala w Skierniewicach, a jedna helikopterem do szpitala im. Kopernika w Łodzi.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Ruch na autostradzie A2 w kierunku Poznania był częściowo zablokowany.





