Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu przy ul. Iwaszkiewicza handlował narkotykami. 26 – latek usłyszał zarzuty.
W poniedziałek 10 marca skierniewiccy policjanci przeszukali mieszkanie przy ul. Iwaszkiewicza, jak ustalili w lokalu miały być przechowywane środki odurzające. Okazało się, że podejrzewany posiadał w domu ponad 70 gramów amfetaminy, uprawiał 6 krzaków konopi oraz mógł nieodpłatnie udzielić narkotyków innej osobie. 26-letni mieszkaniec Skierniewic został zatrzymany. 11 marca 2014 roku usłyszał zarzut między innymi posiadania i udostępniania narkotyków, a Prokurator Rejonowy w Skierniewicach objął mężczyznę policyjnym dozorem.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
O jego losie zdecyduje teraz sąd. Za handel narkotykami mężczyźnie może grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.





