Podopieczny trenera Jerzego Gołębiewskiego wywalczył brązowy medal podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w ostatnią sobotę, 5 kwietnia w Rzeszowie.
Zawodnik skierniewickiego klubu MMKS Wojownik, rywalizujący w wadze powyżej 100 kg, stoczył trzy pojedynki. W dwóch pierwszych triumfował bezapelacyjnie. Przegrał jedynie z obecnym Mistrzem Polski Młodzieży Damianem Nasiadko reprezentującym SGKS Wybrzeże Gdańskie. Późniejszy triumfator w całym turnieju „pociągnął” naszego zawodnika do repasaży.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
– Występ w Rzeszowie to życiowy sukces Damiana, który jest odzwierciedleniem jego ciężkiej pracy i zaangażowania podczas treningów – podsumował wynik swojego podopiecznego trener Jerzy Gołębiewski.







