Święta Wielkanocne za pasem. Z tej okazji tradycyjnie już zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie Wielkanocy Smakosza, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 12 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Skierniewicach.
W programie oprócz rozstrzygnięcia konkursu na najlepszą tradycyjną potrawę wielkanocną przewidziano m.in.: degustacje potraw, warsztaty folklorystyczne, pokazy dekoracji stołu wielkanocnego, kiermasz świąteczny oraz bogaty program artystyczny. Zachęcamy do udziału w konkursie na potrawę wielkanocną. Mogą w nim wziąć udział zarówno osoby indywidualne jak i zespoły. Warunkiem jest zgłoszenie uczestnictwa na załączonym formularzu do dnia 9 kwietnia (środa).
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Więcej informacji na stronie mokskierniewice.pl





