28 kwietnia 2014 roku policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch sprawców włamania do kiosku ruchu.
Tego dnia o godz. 0:40 dyżurny jednostki otrzymał informację o włamaniu do kiosku ruchu w centrum Skierniewic i niezwłocznie skierował tam patrol. Interweniujący policjanci zauważyli, jak na widok jadącego samochodu zza kiosku wychodzą dwaj mężczyźni i uciekają. Policjanci ruszyli za nimi i po krótkiej chwili zatrzymali mężczyzn. Jak się okazało podejrzewani po zerwaniu rolety antywłamaniowej i wybiciu szyby w kiosku ukradli ponad 35 paczek papierosów różnych marek i do dalszej kradzieży przygotowali ponad 140 paczek. Ponadto wśród łupów były też wielopaki batonów i zgrzewki z napojami.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
31-letni mieszkaniec Łodzi i jego 16-letni wspólnik zostali doprowadzeni do skierniewickiej komendy. 28 kwietnia 31-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, a o dalszych losach nieletniego zadecyduje sąd dla nieletnich.




