W sobotę, podczas Dni Otwartych skierniewickiego szpitala zostało wykonane ponad 140 badań poziomu cukru we krwi i ciśnienia krwi. Honorowi Krwiodawcy oddawali krew w Mobilnym Punkcie Pobrań, zwiedzano Dział Diagnostyki Obrazowej. W tym dniu wykonywano również badania mammograficzne. Głównym punktem programu był pokaz ratownictwa medycznego w sytuacji wypadku samochodowego.
Dni Otwarte w skierniewickim szpitalu to jeden z punktów ogólnopolskich obchodów 10-lecia Polski w Unii Europejskiej i pierwsze tego typu wydarzenie w historii szpitala. Kolejne Dni Otwarte w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Skierniewicach już za rok.





