- REKLAMA -
Od soboty (14.06) plac przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Skierniewicach będzie nosić imię Władysława Strakacza. Jest to miejsce sąsiaduje z terenem dawnego browaru Strakacza. Z inicjatywą wyszli kamraci skierniewickiego Bractwa Piwnego, które zabiegało o to od kilku lat.
Na uroczystym otwarciu pojawił się bratanek Władysława Strakacza, Stanisław Strakacz wraz z małżonką, a także przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Skierniewicach, której Władysław Strakacz był naczelnikiem.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!





