Koszykarski Piknik Integracyjny zorganizowany dla zawodniczek i zawodników sekcji koszykówki oraz ich rodzin w piątek 13 czerwca br. na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 w Skierniewicach okazał się znakomitą imprezą integrującą rodziny, których dzieci na codzień trenują koszykówkę w klubie AZS PWSZ Skierniewice. Udział potwierdziło ponad 200 uczestników.
Spotkanie odbyło się dzięki gościnności Pani Dyrektor SP 7 Beaty Czaporowskiej-Bożek. Imprezę w imieniu Rektora PWSZ Skierniewice otworzyła Jolanta Barska, witając wszystkich uczestników.Wiceprezes AZS PWSZ Krzysztof Wiercioch podsumował sezon 2013/2014, zrelacjonował zebranym wszystkie osiągnięcia i sukcesy koszykarzy na arenie sportowej, zarówno w województwie łódzkim jak i w kraju. Można było podziwiać zespół czirliderek z SP 7, które wspierane przez Jarosława Patana zaprezentowały wszystkim ciekawe układy taneczne. Były grillowane kiełbaski i kaszanka, napoje i przepyszne wypieki dostarczone przez rodziców.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Organizatorzy serdecznie dziękują dyrekcji i pracownikom SP 7 za gościnne przyjęcie oraz rodzicom za pomoc podczas pikniku i przygotowanie przepysznych wypieków.





