- REKLAMA -
Już w najbliższy piątek, 22 sierpnia rozpocznie się budowa parkingu pod Wiaduktem przy ul. Bielańskiej. Ratusz prosi mieszkańców o nie parkowanie w rejonie prowadzonych prac do końca września.
Inwestycja z pewnością ucieszy wszystkich parkujących w rejonie skierniewickiego Dworca, którzy już jesienią zyskają prawie 60 dodatkowych miejsc postojowych. Całkowity koszt przedsięwzięcia to ok. 263 tys. zł, a wykonawcą jest firma JKM Mirex sp. z o.o. Prace potrwają do końca września.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!




