W Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje do konkursu Miasto Pięknych Dziewcząt „Kwiat Skierniewic”.
Kwiat Skierniewic może liczyć w tym roku na bardzo atrakcyjną nagrodę główną. Wycieczkę zagraniczną dla dwóch osób. – Zwyciężczyni otrzyma voucher o wartości 3.500 złotych, który będzie mogła zrealizować na wybraną przez siebie wycieczkę. – mówi Anna Michalak z Miejskiego Ośrodka Kultury.






