W środę (03.09) Prezydent Miasta podpisał porozumienie z właścicielami działki, na której podczas porządkowania terenu przy przebudowie ul. Łódzkiej wybudowano parking.
Korzystając z przepisów specustawy Miasto podczas przebudowy ul. Łódzkiej wybudowało parking na prywatnej posesji. Właściciele odwołali się od decyzji, sąd odwołanie podtrzymał i cofnął pozwolenie na budowę. Od tamtej pory teren był ogrodzony i przyjeżdżając na jedyny parking przy cmentarzu św. Józefa przy ul. Łódzkiej nie było wiadomo, czy aktualnie jest otwarty, zamknięty, bądź pobierana jest opłata.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Po długich negocjacjach udało się dojść do porozumienia i Miasto wydzierżawiło plac na 20 lat.






