Wieczorem 9 września 2014 roku dyżurny skierniewickiej policji otrzymał zgłoszenie o wjechaniu samochodu marki ford mondeo w ogrodzenie kapliczki przy ul. Rawskiej.
Mężczyzna próbował odjechać z miejsca zdarzenia, jednak uniemożliwiały mu to uszkodzenia samochodu. Policjanci na miejscu zatrzymali mężczyznę. Jak się okazało samochodem kierował 45-letni mieszkaniec Skierniewic, od którego już przy pierwszym kontakcie wyczuwalna była silna woń alkoholu. Można mówić o wielkim szczęściu, że nikomu nic się nie stało, bo jak się okazało mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.





