Jak oceniacie tegoroczne Święto Kwiatów Owoców i Warzyw? Co w święcie jest na plus a co na minus? Zapraszamy do dyskusji…
A jak Wy oceniacie tegoroczną imprezę? Czego oczekujecie od imprez organizowanych przez miasto? Co Wam się podoba, a czego brakuje? Zapraszamy do udziału w sondzie i dyskusji. Swoje opinie możenie umieszczać w komentarzach.






