- REKLAMA -

„Przez miasto z fantastyką” – gra miejska w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W sobotnie popołudnie odbyła się gra miejska „Przez miasto z fantastyką” zorganizowana w ramach projektu „Fantastyczna jesień” przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach we współpracy ze Skierniewickim Stowarzyszeniem Fanów Gwiezdnych Wojen „UTAPAU” oraz Chorągwią Łódzką ZHP Hufiec Skierniewice.

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -