W środę (15.10), o godz. 12 spod kinoteatru Polonez wyruszył marsz młodzieży i amazonek. Przemarsz miał na celu promować zdrowy styl życia oraz profilaktykę zdrowotną wśród mieszkańców Skierniewic. Akcja została zorganizowana w ramach II Skierniewickiego Tygodnia Walki z Rakiem Piersi organizowanego przez Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach, Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Skierniewicach oraz przez Skierniewickie Stowarzyszenie „AMAZONKA„.





