- REKLAMA -

Eligiusz Gala – 6 pytań do kandydata na Prezydenta Miasta Skierniewice

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W ramach wyborów samorządowych 2014 przedstawiamy wywiad z Eligiuszem Galą, kandydatem na Prezydenta Miasta Skierniewice. W materiale wideo odpowiada on na 6 kluczowych pytań dotyczących swojej wizji rozwoju miasta, najważniejszych priorytetów i planów na poprawę jakości życia mieszkańców.

 

Obejrzyj materiał wideo i poznaj szczegóły planów kandydata przed decydującym głosowaniem!

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
Adam Sobieszek
Adam Sobieszekhttps://infoskierniewice.pl/
Wydawca i redaktor naczelny INFOSkierniewice.pl, od 2010 roku dokumentujący życie lokalnej społeczności. Jako niezależny twórca, od ponad 14 lat rozwija portal, który z pasji do miasta stał się jednym z najważniejszych źródeł informacji w regionie. Wykształcenie w dziedzinie reklamy i multimediów łączy z rzetelnością dziennikarską oraz pasją do fotografii reportażowej. Specjalizuje się w szybkich newsach oraz analizie zmian w przestrzeni Skierniewic. Jego praca opiera się na bezpośredniej, wieloletniej obserwacji miasta i pełnej niezależności redakcyjnej, bez powiązań z dużymi grupami medialnymi.
- REKLAMA -

Więcej artykułów

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Anna

Po pierwsze zastanawia mnie co Pan wie na temat Skierniewic i jego mieszkańców, problemów miasta skoro Pan nie jest ze Skierniewic. Pomysł z darmowym MZK rozśmieszył mnie do łez 😀 . Konsultacje społeczne, ciekawe od kogo to Pan podłapał, bo ja zdaje się wiem :/

Słuchając dalej wywodów kandydata mam wrażenie, ze podbiera sporo od innych jak dla ,mnie bełkot nic więcej

Skurczątko

Zaczęłam oglądać filmik z udziałem Pana Gali, chciałam dowiedzieć się co ma do powiedzenia. Niestety jego wypowiedź była żenująca. Zdania nieskładne, brak sensu. Wyłączyłam, żeby się nie denerwować. Abstrahując już od znikomej znajomości składni języka polskiego, brak temu Panu po prostu wyczucia. Jak można tak znieważyć święto narodowe i zrzucać na ludzi ulotki podczas uroczystości? Wstyd i hańba. Do widzenia Panu i mam nadzieję, że już o Panu nie usłyszymy, a karierę dorobkiewicza niech Pan sobie robi we własnym mieście, chyba że tam Pana nie chcą…

- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -