Andrzej Melon (RdS) został nowym przewodniczącym Rady Miasta Skierniewice. Zagłosowało na niego piętnastu radnych, a trzech wstrzymało się od głosu.
Nowy przewodniczący odebrał insygnia władzy i podziękował za wybór.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Po wyborze przewodniczącego oraz wręczeniu radnym zaświadczeń o wyborze, sesję przerwano. Rada zbierze się ponownie w piątek. Odbędzie się wtedy wybór wiceprzewodniczących i zaprzysiężenie prezydenta.
Na pierwszej sesji Rady Miasta Skierniewice obecnych było 19 na 21 radnych, nie pojawił się Leszek Trębski oraz Beata Jabłońska.





