Fundacja „Chodźmy Razem” oraz Studio tańca DREAM DANCE zapraszają na XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego.
Największy w regionie Turniej Tańca Towarzyskiego odbędzie się 13 grudnia 2014 w Skierniewicach, w Hali Sportowej OSIR w Skierniewicach, ul. Pomologiczna. Podczas turnieju będzie można podziwiać pary z całej Polski, które zaprezentują tańce standardowe i latynoamerykańskie. Dla Skierniewickiej publiczności turniej jest barwnym widowiskiem dostarczającym wielu artystycznych i sportowych emocji.
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego 2013
Turniej rozpocznie się o godz. 9.00. Gala mistrzów wieńcząca XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego zacznie się o godzinie 18.







Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego —–> 2013<——- Chyba sie ktos pomylil ?