W środę (17.12) o godz. 17 odbyło się spotkanie wigilijne w Świetlicy im. Janusza Korczaka Fundacji Dziecięcy Uśmiech.
W spotkaniu wzięło udział około 25 podopiecznych Fundacji. Podczas wigilii odbyły się jasełka, wspólne śpiewanie kolęd oraz składanie życzeń przy dzieleniu się opłatkiem.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Na podopiecznych Fundacji czekała miła niespodzianka, którą przygotował dla nich prezydent Krzysztof Jażdżyk.






