- REKLAMA -

Drugi punkt pobrań w skierniewickim szpitalu

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach uprzejmie informuje, iż od 16 stycznia drugi punkt pobrań funkcjonuje w pawilonie „G” WSZ Skierniewice przy ul. Rybickiego 1, pok. 40.

 

Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 07:10-10:00.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

W tym samym budynku znajdują się również: poradnie okulistyczna, dermatologiczna, onkologiczna oraz administracja szpitala.

Przeniesienie punktu pobrań jest odpowiedzią na wnioski mieszkańców Skierniewic, funkcjonuje on w miejsce zlikwidowanego, przy ul. Kopernika. Drugi podobny punkt działa przy ul. Wita Stwosza 1.

 

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
Adam Sobieszek
Adam Sobieszekhttps://infoskierniewice.pl/
Wydawca i redaktor naczelny INFOSkierniewice.pl, od 2010 roku dokumentujący życie lokalnej społeczności. Jako niezależny twórca, od ponad 14 lat rozwija portal, który z pasji do miasta stał się jednym z najważniejszych źródeł informacji w regionie. Wykształcenie w dziedzinie reklamy i multimediów łączy z rzetelnością dziennikarską oraz pasją do fotografii reportażowej. Specjalizuje się w szybkich newsach oraz analizie zmian w przestrzeni Skierniewic. Jego praca opiera się na bezpośredniej, wieloletniej obserwacji miasta i pełnej niezależności redakcyjnej, bez powiązań z dużymi grupami medialnymi.
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -