Urząd Miasta Skierniewice informuje, że w dniach od 15 stycznia 2015 r. do dnia 31 marca 2015 r. odbywa się nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest, od osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych.
Wniosek wraz z załącznikami należy składać w sekretariacie Urzędu Miasta Skierniewice ul. Rynek1, I piętro, w dniach poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek godz. 8.00-16.00, środa godz. 8.00-19.00.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Wzór wniosku można pobrać ze strony Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Skierniewice lub otrzymać w Wydziale Gospodarki i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Skierniewice ul. Senatorska 12, pokój 120




