23 stycznia 2015 roku dwóch skierniewiczan usłyszało zarzuty pobicia pod dworcem PKP. Prokurator objął ich policyjnym dozorem.
21 stycznia 2015 roku trzydzieści minut przed północą dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach skierował patrolom wywiadowców w rejon dworca PKP, gdzie dwóch mężczyzn miało kopać trzeciego. Po przyjeździe na miejsce policjanci od razu zatrzymali dwóch mężczyzn którzy bili pokrzywdzonego. Okazali się nimi 20 i 25-letni mieszkańcy Skierniewic. Funkcjonariusze ustalili, że zaczepili oni pokrzywdzonego pod sklepem i kazali wyjąć mu wszystko z kieszeni. Pomiędzy osobami prawdopodobnie doszło do wymiany zdań i dalej 31-latek został przez nich pobity.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Sprawcy pobicia zostali przewiezieni do skierniewickiej komendy, a pokrzywdzony 31-latek do szpitala. Zatrzymani 23 stycznia usłyszeli zarzuty pobicia, za które grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem.







jak wyszłam ze sklepu „wojna” już trwała a gapiów było dużo tylko jakoś żaden z panów z samochodu nie potrafił wyjść i zareagować. Po mojej pierwszej reakcji dopiero dołączyli panowie i zaczęli ich rozdzielać. Szkoda, że nie reagowali od razu może człowiek nie byłby tak zmasakrowany…
Wielcy gangsterzy, cwaniaki we dwóch na jednego. A pojedynczo łeb w dół spuszczony. Dymam wszystkich takich cwaniaków, cioty w grupie to cwaniaki i chwalą się, że we dwóch przekopali jednego. „gangsterzy z miasta” hahaha…
https://www.facebook.com/SkierniewiceMowianieKulturzeZburzmyMck/posts/1027563777270367
bez żadnych sądów czy zarzutów powinni ich skierować od razu na roboty publiczne