- REKLAMA -

Bójka pod dworcem PKP w Skierniewicach

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

23 stycznia 2015 roku dwóch skierniewiczan usłyszało zarzuty pobicia pod dworcem PKP. Prokurator objął ich policyjnym dozorem.

 

21 stycznia 2015 roku  trzydzieści minut przed północą dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach skierował patrolom wywiadowców w rejon dworca PKP, gdzie dwóch mężczyzn miało kopać trzeciego.  Po przyjeździe na miejsce policjanci od razu zatrzymali dwóch mężczyzn którzy bili pokrzywdzonego. Okazali się  nimi 20 i 25-letni mieszkańcy Skierniewic. Funkcjonariusze ustalili,  że zaczepili oni pokrzywdzonego pod sklepem i kazali wyjąć mu wszystko z kieszeni. Pomiędzy osobami prawdopodobnie doszło do wymiany zdań i dalej 31-latek został przez nich pobity.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Sprawcy  pobicia zostali przewiezieni do skierniewickiej komendy, a pokrzywdzony 31-latek do szpitala. Zatrzymani 23 stycznia usłyszeli zarzuty pobicia, za które grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem.

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
INFOSkierniewice.PL
INFOSkierniewice.PLhttp://infoskierniewice.pl
zespół redakcyjny INFOSkierniewice.pl – wiodącego portalu informacyjnego w Skierniewicach i powiecie skierniewickim. Publikujemy zweryfikowane wiadomości lokalne, relacje z inwestycji oraz analizy bieżących wydarzeń społecznych. Naszym priorytetem jest rzetelność, szybkość przekazu i dostarczanie autorskich treści prosto z serca miasta. Jesteśmy najczęściej wybieranym źródłem informacji przez mieszkańców regionu szukających sprawdzonych newsów.
- REKLAMA -

Więcej artykułów

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
xxx

jak wyszłam ze sklepu „wojna” już trwała a gapiów było dużo tylko jakoś żaden z panów z samochodu nie potrafił wyjść i zareagować. Po mojej pierwszej reakcji dopiero dołączyli panowie i zaczęli ich rozdzielać. Szkoda, że nie reagowali od razu może człowiek nie byłby tak zmasakrowany…

gangusy z miasta

Wielcy gangsterzy, cwaniaki we dwóch na jednego. A pojedynczo łeb w dół spuszczony. Dymam wszystkich takich cwaniaków, cioty w grupie to cwaniaki i chwalą się, że we dwóch przekopali jednego. „gangsterzy z miasta” hahaha…

nomo

bez żadnych sądów czy zarzutów powinni ich skierować od razu na roboty publiczne

- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -