- REKLAMA -
W środę (18.02) na dworcu PKP w Skierniewicach odbyła się akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – “Pierwsza Pomoc – to dziecinnie proste”.
Od godz. 10.00 do 14.00 każdy, kto przyszedł na dworzec PKP w Skierniewicach mógł za darmo nauczyć się pierwszej pomocy. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sierakowicach Prawych, pod okiem wykwalifikowanych Instruktorów Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”, instruowały, co robić w sytuacji, kiedy potrzebna jest pierwsza pomoc.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!






