W wtorek, 24 lutego w sali konferencyjnej skierniewickiego ratusza odbyły się konsultacje Prezydenta Skierniewic Krzysztofa Jażdżyka z mieszkańcami ul. Feliksów. Spotkanie poświęcone było budowie nowych kurników w tym rejonie.
Przypomnijmy w ubiegłym tygodniu z powodu wyczerpania prawnych możliwości odwołania się, wydana została pozytywna decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji polegającej na budowie kurników.







