- REKLAMA -
W piątek 6 marca o godzinie 19.00 w Zespole Szkół nr 4 przy ul. Podkładowej odbędzie się spotkanie prezydenta Krzysztofa Jażdżyka z mieszkańcami osiedla Rawka.
Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in.:
- inwestycje na osiedlu
- zmiana ogrzewania bloków przy ul. Domarasiewicza
- proces weryfikacji funkcjonowania zakładów utylizacji śmieci
- pytania mieszkańców.





