Jak poinformował sztab Magdaleny Ogórek, dzisiejsze spotkanie w Skierniewicach zostało odwołane.
Magdalena Ogórek kandydatka Sojuszu Lewicy Demokratycznej na prezydenta Polski, odwiedzi dzisiaj (10.03) Skierniewice.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
To kolejna osoba kandydująca na urząd Prezydenta RP, która w ramach prezydenckiej kampanii odwiedza Skierniewice – 17 lutego skierniewiczanie mogli się spotkać z Andrzejem Dudą, kandydatem PiS.
Magdalena Ogórek o godz. 15 ma spotkanie z prezydentem Krzysztofem Jażdżykiem, natomiast pół godziny później będzie można ją spotkać na skierniewickim rynku.




