- REKLAMA -
Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach wystąpił do Zarządu Województwa Łódzkiego z wnioskiem o zgodę na utworzenie nowego oddziału geriatrycznego.
W skierniewickim szpitalu obecnie funkcjonują dwa oddziały internistyczne, z jednego z nich ma zostać wydzielony oddział geriatryczny.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Jak mówi dyrektor WSZ w Skierniewicach Jacek Sawicki nowy oddział miałby ruszyć we wrześniu.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przyznała sprzęt na wyposażenie oddziału o wartości 177 tys. zł.






