Podwójne zaproszenie na niedzielny spektakl “Aqua De Lagrimas” Teatru Warszawskiego Centrum Pantomimy w Miejskim Ośrodku Kultury w Skierniewicach otrzymuje:
Marta Michalik
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.
Gratulujemy!






