Kinoteatr Polonez zaprasza we wtorek 21 kwietnia 2015 r. o godz. 9 i godz. 11 na baśń muzyczną „PRZYBYSZE Z PLANETY ZANGULAR”.
Widowisko słowno muzyczne napisane i skomponowane dla młodego widza, które zrealizowane jest z rozmachem i licznymi efektami wizualnymi, wspaniałą muzyką, dobrym aktorstwem. Głównymi bohaterami tej historii są kosmici. Lądują oni na ziemi a raczej na scenie w Waszym mieście, w poszukiwaniu pewnego tajemniczego elementu. Bez niego to właśnie umiera życie na ich planecie. Spotykają też na swojej drodze różnych ludzi. Czy dowiedzą się od nich ,kto lub co stanowi tajemnice brakującego elementu? Czy ich misja powiedzie się i uratują swoją planetę? Czy napotkani na Ziemi ludzie pomogą im rozwiązać ten problem? Czy może pozostaną z nami na Ziemi ?
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Organizator: Łódzka Agencja Koncertowa – Teatr Edukacji – Akcja Dzieci Dzieciom
Libretto: Iwona Buczkowska
Muzyka: Marek Ostrowski, Arkadiusz Kupiecki
Choreografia: Anna Krzyżanowska
Występują: Róża Chrabelska, Małgorzata Ostrowska, Tomasz Kubiatowicz, Ireneusz Pietras, Marek Wyrwicz, Piotr Mielnik
Cena biletów: 12 PLN






