Skierniewicki Oddział Partii KORWiN zaprasza wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic na otwarte spotkanie z kandydatem na Prezydenta RP Panem Januszem Korwin-Mikke. Spotkanie odbędzie w Hali OSiR (mała hala nr 1) przy ul. Pomologicznej 10 w sobotę 11 kwietnia o godzinie 13:30.
– Na 13:00 przewidziana jest konferencja prasowa dot. sadownictwa oraz problemów wynikających z rosyjskiego embarga, później będzie wykład Pana Janusza – w czasie, którego będzie można zadać mu pytania, a po wykładzie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. – informuje Tomasz Słowiński, współorganizator spotkania.





