Miejski Ośrodek Kultury w Skierniewicach zaprasza w niedzielę 19.04.2015 o godz. 18.00 na spotkanie MUZYCZNIE I KAMERALNIE: „Standardy jazzowe na trąbkę i fortepian”. Wstęp wolny.
Sylwester Zarzycki – trąbka
Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Skierniewicach oraz ZPSM nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie. Obecnie uczeń Wydziału JAZZU Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Współpracuje z Reprezentacyjną Orkiestrą Policji w Warszawie.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Andrzej Frołow – fortepian
Absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. Łączy jazz z różnymi elementami muzyki, tym muzyki klasycznej. Kompozytor, aranżer. Jego styl to przeciwieństwo akademizmu.
PROGRAM:
1. Basin Street Blues
2. Summertime
3. Softly as in a morning sunrise
4. Sandu
5. There will never be another you
6. All of me
7. Va – Bank
8. Blue Bossa
9. My Way
10. Hello Dolly
11. When the saints go marching






