Janusz Palikot, kandydat na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przyjechał w ostatni dzień kampanii prezydenckiej do naszego miasta, gdzie skomentował ostatnie wydarzenia w Skierniewicach – PSL to mafia, gdzie panuje nepotyzm i kolesiostwo, czego najlepszym przykładem jest ostatnia historia ze Skierniewic. – powiedział Palikot przed ratuszem.
Skrytykował również ideę Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. Zdaniem Palikota JOW to projekt, na którym zyskać mogą jedynie Platforma Obywatelska i Prawo i Sprawiedliwość. Program Palikota dla samorządów lokalnych to pomysł, by wójtowie, burmistrzowie, prezydenci mogli swoje funkcje pełnić tylko dwie kadencję.





