We wtorek (02.06) skierniewicka Fundacja Dziecięcy Uśmiech obchodziła 15-lecie istnienia. W kinie Polonez odbyły się z tej okazji uroczystości jubileuszowe.
Misją Fundacji jest działanie na rzecz dzieci niepełnosprawnych i innych potrzebujących pomocy. Stowarzyszenie pomaga również dzieciom uzdolnionym muzycznie.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Wśród gości jubileuszu znalazł się Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak, czy poseł na Sejm RP Dariusz Seliga.





