- REKLAMA -

Wmurowano kamień węgielny pod nowy żłobek [ZDJĘCIA]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz, wicemarszałek województwa łódzkiego Dariusz Klimczak uczestniczyli w czwartkowych uroczystościach wmurowania kamienia węgielnego pod przyszły żłobek miejski w Skierniewicach.

W spotkaniu wzięli udział także mieszkańcy Skierniewic, uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 oraz przedstawicielki z Klubu Mam, które jako pierwsze wspomniały o potrzebie budowy „Iskierki” w naszym mieście. Głównym punktem spotkania było podpisanie aktu erekcyjnego oraz wmurowanie kamienia węgielnego pod nowy żłobek, którego dokonali: minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz, wicemarszałek województwa łódzkiego Dariusz Klimczak, prezydent Krzysztof Jażdżyk, przewodniczący Rady Miasta Andrzej Melon, wykonawca Jerzy Mirgos, radna sejmiku wojewódzkiego Dorota Ozga-Felszer oraz Adriana Kucharska z Klubu Mam. Na zakończenie „Iskierka” została poświęcona przez księdza Grzegorza Gołąba.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

[quote]Więcej na temat nowego żłobka w Skierniewicach.[/quote]

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -