W środę (01.07) minister rolnictwa Marek Sawicki wręczył prof. dr hab. Małgorzacie Korbin akt powołania na stanowisko dyrektora Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach.
Pracę w ówczesnym Instytucie Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach nowa dyrektor rozpoczęła w 1989 r.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Prof. Korbin wygrała konkurs na stanowisko dyrektora, który odbył się w maju. Później jej kandydatura została przedstawiona przez Radę Naukową Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach ministrowi rolnictwa.





