W drugi weekend lipca odbył się już 3. Konwent Fantastyki „SkierCon”. Podczas 3 dni kownetu miłośników science-fiction, mangi i anime odbyły się gry, konkursy, prelekcje, turnieje planszowe i komputerowe, maraton filmowy „Powrotu do przyszłości, czy Gala SkierCon 2015 z pokazem cosplay oraz koncertem zespołu „Jeszcze Żywi”. Tylko w sobotę na wydarzeniu pojawiło się blisko 400 osób.





