- REKLAMA -

76. rocznica wybuchu II Wojny Światowej [ZDJĘCIA]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

1 września w Skierniewicach, jak i w całym kraju odbyły się obchody upamiętniające 76. Rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Miejskie uroczystości rozpoczęły się  punktualnie w południe na skwerze Inwalidów Wojennych gdzie pod pomnikiem oficjalne delegacje na czele z Prezydentem Miasta Skierniewice Krzysztofem Jażdżykiem oraz Przewodniczącym Rady Miasta Andrzejem Melonem złożyły kwiaty. Następnie oddano hołd bohaterom tamtych dni na cmentarzu św. Józefa, zapalając znicze na grobach żołnierzy poległych we wrześniu 1939 roku.

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -