- REKLAMA -

3 miejsce Urszuli Kowalskiej na "KWIETNIKU" 2015

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W piątek 4 września odbył się w Kutnie 7. Ogólnopolski Festiwal Piosenki „KWIETNIK” 2015. Skierniewicka młoda, utalentowana wokalistka Urszula Kowalska zajęła w nim 3 miejsce, w kategorii wiekowej od 9 do 12 lat. Zaśpiewała piosenkę „Banalny Blues”.

Ula jest pod opieką artystyczną Ireny Socichowskiej na zajęciach wokalnych w Klubie Konstancja.

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -