Już w najbliższą sobotę (19.09) kolejne spotkanie klasy okręgowej, tym razem nie byle jakie, bo derby Skierniewic. UNIA podejmować będzie drużynę Widoku. Początek meczu o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Pomologicznej.
Spotkanie przyciągnie zapewne na trybuny prawdziwe tłumy, bowiem będzie jedną z atrakcji Skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw. Zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem Unia po pięciu kolejkach lideruje tabeli z kompletem zwycięstw. Widok po falstarcie wrócił na właściwe tory i po pokonaniu dotychczasowego wicelidera Macovii Maków 6:1 zapowiada walkę o zwycięstwo. Niewątpliwie mimo młodego składu to spadkowicz z IV ligi będzie faworytem, jednak Unia pokazuje, że trzeba się z nią liczyć i że również zamierza walczyć o awans. Za Widokiem przemawiają młodzi zdolni, ograni na poziomie IV ligi zawodnicy, oraz wielokrotnie większy budżet, za Unią głód sukcesu, chęć powrotu do tradycji i pięć kolejnych zwycięstw w lidze.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Jak będzie przekonamy się już niedługo, w sobotę około godziny 18.







