Stowarzyszenie Polska Rugby XIII już od niedzieli (27.09) będzie organizować w Skierniewicach bezpłatne treningi rugby!
Bezpłatne zajęcia rugby trzynastoosobowego (Rugby League) odbywać się będą w każdą niedzielę o godz. 16:00 na Orliku przy ul. Szarych Szeregów 6. Uczestniczyć może każdy ciekawy tego sportu, zarówno młodzież jak i dorośli. Wymagany jest jedynie podstawowy strój sportowy.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Zajęcia zaczynają się od niedzieli 27 września. Nabór trwa do końca października.
Telefon kontaktowy: 792-023-582 (Trener Łukasz Łucka)
Strony www: www.graj.rugbyleague.pl, www.prxiii.com
Facebook: https://facebook.com/PRXIII
Zapraszamy!






