- REKLAMA -

„Urodziny Wiedenki” w skierniewickiej parowozowni [ZDJĘCIA]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Dokładnie w 1845 roku pasażerowie mogli po raz pierwszy skorzystać z odcinka Drogi Żelaznej Warszawsko – Wiedeńskiej. Pierwszym składem, który pojechał do Grodziska, w 15 wagonach podróżowało wówczas 200 pasażerów. Dzisiaj, po 170 latach Miasto Skierniewice wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Miłośników Kolei oraz Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Komunikacji zorganizowało „Urodziny Wiedenki”.

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -