Od wtorku, 13 października rozpocznie się remont sygnalizacji świetlnej w centrum miasta, a konkretnie na skrzyżowaniu ulic: Sobieskiego – Reymonta – Lelewela.
W związku z tym wprowadzono czasową zmianę organizacji ruchu opartą o oznakowanie pionowe, ostrzegawcze i zakazu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, prace powinny zakończyć się 30 października – informuje skierniewicki ratusz w komunikacie.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac.






