Po raz piąty w dyskotece Speed Club w Rowiskach Starych k. Skierniewic przeprowadzona została akcja Europejska Noc bez Wypadku. W tym roku w akcji wzięło udział 50 osób. Pod koniec imprezy, po przebadaniu alkomatem, u 10 osób badanie wykazało spożycie. Tomasz Rochmiński szef drogówki w KMP w Skierniewicach informuje, że to była spokojna noc na drogach w naszym rejonie.
Zdjęcia udostępnione przez Biuro Poselskie Doroty Rutkowskiej.






