Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Skierniewicach wyjaśniają okoliczności śmierci 15-letniego mieszkańca powiatu skierniewickiego.
9 listopada skierniewicka policja otrzymała informacje o potrąceniu przez pociąg znajdującego się na torach w Kęszycach (gmina Bolimów) mężczyzny. Na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, która wykonała tam czynności procesowe pod nadzorem prokuratora.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Okazało się, że mężczyzna, który znajdował się na torach to 15-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego. Maszynista pociągu pospiesznego relacji Warszawa Wschodnia-Szczecin był trzeźwy.
Nie wykluczone, że mogło to być samobójstwo, jednak to w prowadzonym śledztwie wyjaśniane będą szczegółowo przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.






„Maszynista był trzeźwy”. Dość tego, dziennikarze, przestańcie mieć maszynistów za pijaków! Po co taka informacja przy artykule o śmiertelnym potrąceniu przez pociąg? To uważacie że głównie pijani maszyniści rozjeżdżają ludzi na torach bo refleks nie pozwala im wyhamować? A tutaj jakaś sensacja że był trzeźwy? Brawo, siądźcie za nastawnikiem i wyhamujcie 400 ton w ok. 500m ze 120 km/h do zera. A jak wam się nie uda, to napiszcie, że byliście trzeźwi, bo ktoś mógłby przypuszczać, że taka niezdara, pewnie pijana…