Magda to około 2-letnia sunia, niewiele większa od jamnika, która przez długi czas bała się wychodzić z budy. Schroniskowa rzeczywistość mocno ją przytłaczała, a każda próba zabrania jej na spacer powodowała paniczny strach.
Dzięki cierpliwości i trosce opiekunów udało się przełamać jej lęk. Okazało się, że Magda pragnęła jedynie bliskości człowieka – teraz każdy spacer jest dla niej ogromną radością, a na pyszczku suni pojawił się uroczy „uśmiech”.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Przed adopcją Magda została wysterylizowana.
AKTUALIZACJA: Magda znalazła kochający dom! Kontakt w sprawie adopcji innych psiaków: tel. 691 129 389






